dudak dolgusu izmir

Dolgu ile Yüz Gençleştirme Nedir? İzmir’de Dudak Dolgusu Yaptıracaklara Tavsiyeler Dolgu ile Yüz Gençleştirme nedir? Dudak dolgusu nasıl yapılır? İzmir’de estetik işlem yaptıracaklara ne tavsiye ediyoruz?

Yaşlanma ya da kilo alıp verme gibi nedenlere bağlı olarak vücutta ve yüzde meydana gelen deformasyonlar, zaman ilerledikçe can sıkıcı hale gelebilir. Özellikle yüzde oluşan deformasyonlar kişinin sosyal hayatını olumsuz yönde etkileyerek yaşam enerjisinin düşmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda uygulanan çeşitli estetik tedaviler kişiye yeni bir yaşamın kapısını aralamaktadır. Estetik tedaviler arasında bulunan dolgu ile yüz gençleştirme; yüzdeki derin kırışıklık, çizgi vb. tedavisinde, elastikiyetini kaybederek hacmini yitiren cilde uygulanan oldukça güvenilir ve en etkili estetik tedavilerdendir.


Dolgu ile Yüz Gençleştirme ile Hızla Genç Bir Görünüm Elde Edebilirsiniz

Yüzünüzdeki kırışıklık ve hacim kayıplarına bağlı sarkmalar kabusunuz olmasın. Siz de uzman desteğimizden yararlanarak, dolgu ile yüz gençleştirme estetiğini deneyerek, yüzünüze yeni bir güzellik ve tazelik katabilirsiniz. Estetik merkezimizde Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından yüz tarama işleminiz yapılır ve sizin yüzünüzde hangi estetik tedaviye ihtiyaç varsa size gerekli bilgilendirme yapılır. Alanında uzman estetik doktorumuz bu uygulamaları ve tedavi aşamalarını sizlere detaylı olarak anlatacak ve uygulayacaktır.


Estetik Dolgu Uyguladığımız Bölgeler

Dolgu ile yüz gençleştirme uygulamasını gerçekleştirdiğimiz bölgeler şunlardır:

  • Çöküntülere neden olan yara izleri
  • Dudak etrafında oluşan derin çizgiler
  • Gözaltı ve yanaklarda olan çöküntülü alanlar
  • Yüz genelindeki kırışıklık ve çizgiler
  • Kaş kaldırmada etkin çözüm

Dudak kalınlaştırılması ve dolgun bir görünüm elde edilmesi

Yüz hatlarınızın restorasyonunda, yaşlanma ve kilo alıp vermelere bağlı yağ dokusu ve diğer cilt dokularındaki deformasyonların giderilerek doldurulmasını sağlıyoruz. Derin çizgilerin doldurulması ve yüz hatlarınızın çok daha genç bir görünüme kavuşması için kontürlerin yumuşatılması işlemini gerçekleştiriyoruz.
Bilhassa yüz estetiği oldukça ciddi bir işlemdir. Operasyon basit gibi görünse de uzman eller tarafından yapılmalıdır. Bu alanda bir eğitim almayan ve herhangi bir tecrübesi olmayan kişilerce yapılan estetik işlemler ciddi problemler doğurabilmektedir. Dolgu ile yüz gençleştirme estetiği son derece titiz ve doğru tespitler yapılarak uygulanması gereken bir işlemdir. Uzman ve birçok vaka ile başarılı sonuçlar elde etmiş estetik cerrahımız ile operasyonlarınız büyük bir ciddiyet ile gerçekleştirilir, sonrasında ise mutlaka takibatı yapılır.

Ayrıca dudak dolgunlaştırma ile ilgili yazımızı mutlaka okumalısınız.