Kadınların Korkulu Rüyası Selülitler

Düzensiz beslenme alışkanlığı, sigara ve alkol kullanımı, stres ve hareketsizlik gibi etkenler bölgesel yağlanma ve selülit gibi sağlık problemleri doğuruyor. Daha güzel görünmek daha alımlı olmak neredeyse bütün kadınların ortak hayalidir diyebiliriz. Hanımlar her zaman çok daha ince bir görünüme sahip olmak isterler. Bunun için türlü yöntemler denemekten çekinmezler. Bu işle uğraşan yatırımcılar ise hanımların gerçekten ne istediğini ve ne hissetiğini anlıyorlar.

Aslında bir çoğumuzun bildiği selülit bir sağlık problemi olmaktan öte sağlıklı kadınlarda görülen ve çok ciddiye alınmaması gereken bir durumdur. Fakat bu durumdan rahatsız olan kadınlar için selülitlerden kurtulmak artık mümkün. Selülitlerden doğal yollarla kurtulabilmenin yanı sıra çeşitli müdahaleler ve operasyonlar neticesinde kurtulmak da mümkündür. Yoğun talepten dolayı uzmanların üzerinde oldukça kafa yorduğu bu durum hanımlar tarafındanda oldukça ilgi gören bir konu haline geldi. VelashapeIII, yeni ve artık tüm dünyada kullanılan cerrahi müdahaleye alternatif olarak geliştirilmiş bir cihazdır. VelashapeIII bipolar-radyo frekans(RF) ve kızıl ötesi ışınlar aracılığıyla deri yüzeyine uygulamak suretiyle yapılan bir yöntemdir. Bu aletin asıl amacı liposuction yöntemine bir alternatif olarak sunulmak istenmesidir. Medyadan takip ettiğimiz kadarıyla bu işi de başarmış durumdadır. Bıçak altına yatmadan ve çok fazla acı hissetmeden bu yöntemi kullanmak kadınların ilgisini yoğunlaştırıyor. Yanlızca 4 seansta bölgesel yağlanmalardan kurtulabileceğiniz gibi ciddi biçimde incelme elde etmek de mümkün. Hanımlar arasında mucizevi olarak bilinen bu aletin seansları da oldukça uygun bir maliyettedir. Güzelleşmek ve yaz başlamadan daha ince bacaklara sahip olmak isteyen hanımlar şimdiden gözlerini buna dikmiş durumdadır.

Kişinin vücut yapısına göre birkaç seansta etkisini göstermektedir. Uygulanan seanslarda herhangi bir acı olmamakta ve ilk 2 seanstan sonra etkisini gözle görülür şekilde arttırıyor bu mucize yöntem. Yaza başlamadan önce önünde kuyruklar oluşacağına eminiz. Yaz başlamadan önce daha ince bir görünüme ve daha ince bacaklara sahip olmak isterseniz bu yöntemi denemenizi tavsiye ederiz.