İzmir burun dolgusu uygulama işlemini müşterilerimize tecrübeli çalışma ekibimiz ile bu hizmeti sunmaktayız. Bu uygulayacağımız işlem burunlarda var olan mutsuz edici şekil bozukluklarını ortadan kaldırmak suretiyle enjeksiyon yoluyla verilen hyaluronik asit işleminin burun içerisine enjekte edilmesi durumudur. Bu işlemi müşterilerimize uygulamadan önce burun yapısı, burun derisi yapısı, kıkırdak ve kemik yapısının işleme uygun olup olmadığını değerlendirmekteyiz.

 

Bizleri tercih eden hastalarımıza işlem sonucunda nasıl bir durumla karşılaşacaklarına dair fotoğraflı bilgiler sunmaktayız.

 

İzmir Burun Dolgusunu Tercih Edenleri Bekleyen Yararlar

 

İzmir burun dolgusu işlemini müşterilerimize uyguladığımızda karşılaşacakları yararlı durumlar mevcuttur.

Burun yukarısında bulunan kemeri ortadan kaldırmak için kemerin başlangıç noktası ve bitiş noktası arasında var olan bölgeye daha düz ve güzel görünümlü bir geliş sağlanması maksadıyla bu işlem uygulanabilir.

 

Müşterilerimizin burunlarında bir eğrilik söz konusu ise ve bu eğrilik bariz bir şekilde ortadaysa var olan bu eğriliği kamufle edebilmek maksadıyla daha düzgün görünüm sağlayacak bir dolgu işlemi uygulayabilmekteyiz.

 

Daha önce burun ameliyatı geçiren ve istediği sonuçları elde edemeyen ve tekrar ameliyat olmak istemeyen müşterilerimizin ufak tefek sorunlarını minik dolgu uygulamaları aracılığıyla ortadan kaldırmaktayız.

 

İzmir Burun Dolgusu Kalıcılık Süresi

 

İzmir burun dolgusu işlemini uyguladığımızdan sonra kalıcılık süresi bir sene boyunca görülmektedir. Uygulama yaptığımız burun bölgesi hareketli bir yapıya sahip olmadığı için birkaç seans sonra işlemimiz kalıcı bir hale bile gelebilmektedir. Uygulama işlemimizin sonunda kesin sonucu uygulamadan sonraki kinci hafta ya da birinci ay içerisinde almaktayız. Bazı durumlarda hastalarımız sabırsızlık gösterebiliyor. Bir başka konu ise burun derisinin yerine oturması, kemik yapısının oturması ve ödemin geçmesi belli zaman almaktadır. Bu durumlar karşısında İzmir burun dolgusu ekibi olarak minik dolgular yaparak bu sorunlarla başa çıkmaktayız.