İnsan vücudunun dış dünyayla temasını sağlama konusunda cildin büyük bir önemi bulunmaktadır. Ayrıca cildimiz sayesinde vücudumuzdaki iç organların da korunduğunu da ve dış etkilere maruz kalmadığını bilmelisiniz. Ama bu cildimizin dış dünyadaki durumlardan etkilenmediği anlamına gelmemektedir. Konu ile alakalı olarak kişilerin cilt bakımı yaptırmaları ve zaman içerisinde yıpranan ciltlerini onarmaları gerekmektedir. Bu bağlamda İzmir’de hizmet vermekte olan firmamız hastalarına yardımcı olmaya çalışmaktadır. 18 yaşını doldurmuş olan herkes cilt merkezimize gelerek bakımlarını yaptırabilir veya böyle bir bakıma ihtiyaç duyup duymadıklarını ücretsiz olarak test ettirebilirler.

 

Cilt Bakımı Anlamında Neler Yapıyoruz?

 

Biz işinde uzman doktorlarla ve cilt bakım uzmanlarıyla çalışıyoruz. Bu nedenle de şehirdeki en iyi cilt bakımı hizmetini verdiğimizi belirtmekten gurur duyuyoruz. Bize bu anlamda başvurduğunuz zaman biz cildinizi incelemekte ve nasıl bir bakım seçeneğinin sizin için uygun olacağına karar vermekteyiz. Çok yüksek bir ihtimalle bakımınızı 3-4 seans aralığında hallediyoruz. Ama ağır şekilde bakıma ihtiyaç duyan hastalarımız da olabilmektedir. Bu tarz hastalarımızın seanslarını ise 6-7 seansa kadar çıkardığımız olabilmektedir. Bakım yaparken en kaliteli ekipmanları kullanmakta ve böylece temizliğinizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Cilt Bakımı Hizmeti Vücudun Hangi Bölgelerini Kapsamaktadır?

 

Biz sağlık merkezi olarak genital bölge hariç her yere cilt bakımı gerçekleştiriyoruz. O bölgenin bakımı ayrı bir operasyon yapılmaktadır. Bu nedenle de genel bakım kapsamına orayı almıyoruz. Merkezimize en çok yüz ve genel vücut bakımı için başvurulmaktadır. Biz buradaki kirli gözenekleri açmakta ve sivilce, siyah nokta gibi olumsuz şeylerin temizlenmesini sağlamaktayız. Bu işlemler ise dediğimiz gibi birkaç seansta tamamlanmaktadır. Daha fazla bilgi için hemen bize gelebilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde bakıma ihtiyaç duyup duymadığınızı testlerimiz vasıtasıyla öğrenebilirsiniz.

Cilt Uygulamaları <— hakkında detaylı bilgi için tıklayın