İzmir ili içerisinde cerrahi operasyonlar yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bunlar içerisinde en kaliteli ve başarılı hizmeti firmamızın verdiğini söyleyebiliriz. Çünkü biz işimizi titizlikle yapmaya gayret ediyoruz. Hastalarımızın enfeksiyon kapmaması veya ameliyatlardan kaynaklı komplikasyonlar yaşamaması adına elimizden geleni yapıyoruz. Bu bağlamda cerrahi operasyon yürüttüğümüz alanlardan bir tanesi olarak karın germe işlemini sayabiliriz. Bunu yaparken ise bazı durumlara dikkat ettiğimizi ve operasyonlarımızı buna göre gerçekleştirdiğimizi bilmelisiniz.

 

Karın Germe Ameliyatına Neden İhtiyaç Duyulur?

 

Fazla kiloları olan ve bunlardan kurtulmak isteyen kişiler olabilir. Bunun için çeşitli ameliyatlara girmek isteyebilirler. İşin kilo kaybını önleyen mide küçültme ameliyatını ayrı tutacak olursak karın germe ameliyatına da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ameliyatın ise kaliteli bir cerrahi merkezde yapılması sağlığınıza bir zarar gelmemesi adına son derece önemlidir. Bu anlamda bize başvurduğunuzda biz gerekli tetkikleri yapacak ve sizi germe ameliyatına alacağız. Böylece karnınızın eski ve sağlıklı formuna kavuşabilmesini bu şekilde sağlamış olacağız. Daha düz ve şekilli bir karna sahip olabilmeniz için bu ameliyat hizmetimizden mutlaka yararlanmanız lazım gelmektedir. Neticesini birkaç ay içerisinde daha net şekilde görebileceğinizi de hatırlatmakta yarar görmekteyiz.

 

Karın Germe Ameliyatı İçin Nasıl Randevu Alabilirim?

 

Biz yılın 365 günü hizmet veren bir sağlık merkeziyiz. Bu nedenle de kendinizi ne zaman uygun hissederseniz karın germe ameliyatı için bize başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı şahsen sağlık merkezimize gelerek yaptırmanız mecburidir. Telefonla bizim adımıza sizin aradığını söyleyen kişilere asla güvenmemelisiniz. Ameliyat gibi ciddi bir konu için telefon üzerinden bilgilendirme yapmayacağımızı bilmeli ve buna göre işlemlerinizi şahsen bize gelerek yapmalısınız. Bu zamana kadar sağlık merkezimize İzmir bölgesinde bu ameliyat için başvuranların sayısının binlerce olduğunu da belirtmek gerekir.

 

Karın Germe Fiyatları <--- hakkında bilgi için tıklayın