Göğüs sarkması, memede deformasyon, emzirme sonrasında meme de yumuşaklık gibi konular kadınların en hassas noktalarından birisidir. Bu noktada memenin yapısına baktığımızda bu bölgede kas bulunmaz. Tamamı ile yağ ve süt bezlerinden oluşmasından dolayı zaman içinde yer çekimi, yaş faktörü, emzirme gibi durumlardan dolayı dik görüntüsünü yitirerek sarkık bir şekle bürünmeye başlar. Bu noktada deri aşırı derecede bol bir hale gelerek kadınların öz güvenini de bu noktada tam manası ile baltalar. Bu noktada İzmir meme dikleştirme operasyonu ile göğüslerinizi eski görüntüsünden çok daha iyi ve dik bir şekle kavuşturuyoruz.

 

Meme Dikleştirme Ameliyat Dışında Bir Yöntem ile Mümkün müdür?

 

Birçok reklam, birçok krem bu noktada meme dikleştirme için vaatlerde bulunmaktadır. Masaj yöntemleri bunun yanı sıra kremler formunu kaybeden bir memenin dikleşmesini sağlamaz. Bu sebeple bunlarla vakit geçirip, bu kremlere para dökmek yerine İzmir meme dikleştirme operasyonu için danışabilir ve daha dik göğüslere kavuşabilirsiniz.

 

Meme Dikleştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

 

İzmir meme dikleştirme operasyonunda daima genel anestezi kullanılmaktadır. Bu noktada kullanılan teknik bunun yanı sıra operasyon detayları farklılık gösterirken ortalama olarak 2 saat ile 4 saat arasında uzun bir operasyon yapılmaktadır. Bu noktada memenin deformasyonuna bağlı olarak işlem gerçekleştirilir. Eğer hastada çok fazla deforme bir durum yok ise ve sarkma hafif ise bu noktada meme altına silikon yerleştirme işlemi yapılır ve meme daha dik bir konuma getirilir. Ancak memede ki deformasyon fazla ise ve ileri boyutta bir sarkma durumu söz konusu ise bu noktada meme küçültme operasyonu ile benzerlik gösteren bir operasyon yapılmaktadır. İlk olarak silikon meme altına yerleştirilir. Ardından ikinci işlem olan deri toplama işlemi gerçekleştirilir ve fazla deri meme altına toplanarak alınır. Bu noktada meme küçültmeden farkı ise bu noktada meme bezine dokunulmaz. İyileşme süreci kişiden kişiye farklılık gösterse de ortalama olarak 1 ay içinde % 70 oranında iyileşme sağlanırken ameliyatın ardında 3. Ayın son bulması ile kişi günlük yaşamına rahatlıkla devam edebilir.

 

Meme Dikleştirme Fiyatları <--- hakkında bilgi için tıklayın