İnsan metabolizması kişiden kişiye değişebilen bir olgudur. Bu nedenle de kimilerine su içse bile yararken kimileri de ne kadar çok yemek yerse yesin bir türlü kilo alamayabilir. Bunlara sebeplerine girmeden şunu belirtmek isteriz ki biz fazla kilolarından ve yağlarından kurtulmak isteyen bütün hastalarımıza yardımcı olmaktayız. Sağlık tesisimizdeki ameliyatlarımız sayesinde fazla yağlarından kurtulan ve daha huzurlu bir yaşama kavuşanların sayısı bir hayli fazladır. Siz de bunlardan şikayetçiyseniz ve bize başvurduğunuz takdirde bunlardan kısa bir seans ile kurtulmanız mümkün olacaktır. Ama bizim yapmış olduğumuz yağ aldırma ameliyatının belli başlı kriterleri vardır. Bunları sağlayamayan kişilere kesinlikle ameliyat yapmamaktayız.

 

İzmir Yağ Aldırma Ameliyatı Şartları Nelerdir?

 

Yağ aldırma ameliyatına girebilmeniz için sağlamanız gereken ilk kriter kilo ile alakalıdır. Yani belli bir kilo oranından fazla olan kişileri maalesef ki ameliyata alamamaktayız. Çünkü bu tarz kişiler için ameliyat Bakanlık tarafından uygun görülmemektedir. Biz de Bakanlığa bağlı olarak çalışan bir kurum olduğumuz için ve işimizi hassasiyetle yerine getirip hasta sağlığını ön planda tuttuğumuz için 300 kilodan fazla olan kişileri bu ameliyata sokmamaktayız. Bu kişilere ilk olarak bizim istediğimiz ameliyat kilosuna gelebilmelerini sağlamak adına beslenme ve diyet programı vermekteyiz. Neticesinde de birkaç ayın geçmesinin ardından programı başarıyla tamamlayan hastalarımızı ameliyata almaktayız.

 

Yağ Aldırma Ameliyatı Riskleri Var Mıdır?

 

Çok fazla kilosu olmayan ama özellikle bel, göbek ve basen çevresine yağları olan kişiler de vardır. Böyle kişilerin ameliyatlarında pek bir risk olmamaktadır. Ancak ne kadar genç olursanız yağ aldırma ameliyatını başarıyla atlatma oranınız o kadar yükselmektedir. Yaşınız ve kilolarınız çok fazlaysa ameliyatlar sırasında bazı riskler yaşanabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

 

Liposuction Fiyatları <--- hakkında bilgi için tıklayın