VelaShape 3 Gıdı Sarkması

 

Cildimiz yaşlanmanın etkilerine en hızlı cevap veren bölgedir. Bir kişinin yaşlılık belirtileri ilk bakışta yüzünden okunmaktadır. Aynı zamanda boyun bölgesindeki kırışıklıklar ve gıdıdaki sarkmalar da yaşlılık belirtilerini ele vermektedir. Estetik uygulamalardaki gelişmelerle beraber birçok yaşlılık belirtisinde gerileme kaydedilmekte ve cildin yeniden genç görünmesi sağlanmaktadır.

 

Gıdı sarkmasında ise çok daha etkili yöntemlerin tercih edilmesi iyi sonuçların alınmasına neden olacaktır. Gıdı sarkması tedavilerinden biri de ultrason ve radyofrekans teknolojilerini kullanan VelaShape 3 yöntemidir. VelaShape 3 tedavisi ile ameliyatsız ve ağrısız olarak gıdı bölgesindeki sarkmalar engellenebilmektedir. Bu anlamda çok fazla tercih edilen bir tedavi yöntemi olan VelaShape 3, sadece gıdıdaki sarkmaları değil oluşan kırışıklıkları da düzeltmektedir.

 

VelaShape 3 tedavisinde bu kadar etkili bir sonucun ortaya çıkmasının ana nedeni, VelaShape 3 teknolojisinin 4 işlemi aynı anda uygulamasıdır. Bu işlemler kızılötesi ışınlar, radyofrekans, vakum ve mekanik masajdır. Tüm bu işlemlerin aynı anda uygulanıyor olması VelaShape 3 teknolojisinin gıdı sarkmasını ve kırışıklıkları nasıl tedavi ettiğini göstermektedir.

 

VelaShape 3 sadece gıdı sarkmasını önlemekle kalmaz, aynı zamanda cildin daha parlak ve bakımlı görünmesini de sağlar. 20 dakika süren VelaShape 3 tedavisi ağrısızdır ve istirahat gerektirmez. Uygulama sonrasında kişi evine gidebilir veya işine dönebilir. VelaShape 3 ile gıdı sarkmasının önlenmesi kollajen liflerinin uyarılması ve cildin kendi kendini yenileme sürecinin başlamasıyla beraber gerçekleşmektedir. Anesteziye gerek kalmadan uygulanan VelaShape 3 tedavisi ciltte herhangi bir kesi yapılmaz ve tek seansta bile gözle görülür bir etkiye neden olur. VelaShape 3 tedavisinde genellikle 4 seans yeterli olmaktadır.