Obeziteden ve fazla kilolarından şikayet edenlerin sayısı ülkemizde maalesef ki bir hayli fazladır. Bu insanlardan bazıları spor yapmakta bazıları ise diyet programlarından medet ummaktadır. Ancak ne yapsalar da başarılı olamayabilmektedirler. Böyle durumlarda ise manevi olarak ciddi manada çöküntü yaşadıklarını söyleyebiliriz. Ama artık daha fazla endişe etmelerine gerek yoktur. Çünkü İzmir içerisinde hizmet veren izmir zayıflama merkezimiz sayesinde bu dertlerinden kurtulabileceklerdir. Bunun için ise bazı bilgileri bilmeleri ve buna göre davranmaları mecburidir. Aksi halde sağlık problemleri ve yan etkiler yaşayabilirler. Zaten bunların olmaması adına biz gerekli incelemeleri yapmakta ve her daim hastalarımızın yanında olmaktayız.

 

İzmir Zayıflama Merkezinde Ne Gibi Hizmetler Verilmektedir?

 

Sağlık merkezimize başvuran hastalarımızın ilk olarak vücut kitle endekslerini belirlemekteyiz. Bu ortalaması 30’un üstünde çıkan kişileri ameliyata almaktayız. Ama kimi hallerde çok ağır kilo sorunları yaşamayan ancak oluşan fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişiler de olabilmektedir. Böyle durumlarda ise merkezimizle ortaklaşa çalışan diyetisyenlerimize hastalarımızı yönlendirmekteyiz. Genel olarak izmir zayıflama merkezimizin bu tarz hizmetleri olduğunu hatırlatmakta yarar görmekteyiz.

 

İzmir Zayıflama Hizmeti Kaç Seans Sürüyor? Ücreti Ne Kadardır?

 

Merkezimize geldiğiniz zaman biz sizi detaylı bir değerlendirmeye tabi tutmaktayız. Yaptığımız testler neticesinde size hangi işlemi uygulayacağımıza karar vermekteyiz. Şayet izmir zayıflama hizmetimizden yararlanacaksanız bu işlem çeşitli durumlardan bağımsız olarak tek ameliyatla halledilebilmektedir. Ancak ameliyat sonrasında size vereceğimiz beslenme ve diyet programına kesinkes uymanızda fayda vardır. Ameliyatsız durumlarda ise uzman diyetisyenlerimiz ile görüşmelerinizi birkaç seansta tamamlayarak fazla kilolarınızdan kurtulabileceğinizi bilmelisiniz. Ameliyat ücretlerimi 3500 ve diyetisyen ücretimiz ise seans başına 150 TL şeklindedir. Bunlardan yola çıkarak sağlık merkezimizi görmek isterseniz de bizi hemen ziyarete gelebilirsiniz.

 

Liposuction <--- hakkında bilgi için tıklayın